Problemy z brzuchem u 23-latka

Mam 23 lata. Ostatnio dokuczają mi coraz większe problemy z brzuchem. Boli, jest strasznie wzdęty - zawsze byłem szczupły, prawie nie pijam alkoholu, a teraz nagle wywaliło mi bęben. Z dnia na dzień jest coraz większy. Znajomi mówią, że z ust śmierdzi mi amoniakiem, dlatego zastanawiam się, czy to coś z wątrobą. Ponadto zacząłem mieć dziwny stolec - taki długi i cienki, o jakąś połowę cieńszy niż normalny. Co może mi dolegać?

Witam, przy tych dolegliwościach nie ma co czekać tylko udać się do lekarza i zrobić podstawowe badania. Diagnozowanie na odległość czy to nerki czy wątroba nie ma sensu a już kilka szybkich badań wyjaśni sprawę.