Problemy z uczuciem omdlenia w 5. tygodniu ciąży

Witam mam od roku problemy z uczuciem omdlenia(nigdy nie zemdlałam) jednak mam zawroty głowy nogi jak z waty jest mi słabo i tak po kilka razy dziennie ekg, usg serca ok holter wykazal skłonność do tachykardii ( ,ax 145/min) nie biore zadnych leków,hormony(tarczyca prolaktyna itd), krew mocz kał itd wporzadku, rm głowy wporzadku.gastroskopia,przepływ tetnic szyjnych i kregowych wpozadku, usg brzucha wporzadku. dodam jestem w 5 tyg ciazy i jest gorzej co robic i jak zapobiegac,mam 30 lat.

Takie objawy, dolegliwości mogą być związane z zaburzeniami hormonalnymi w trakcie ciąży. Niestety w Pani stanie nie ma możliwości zapobiegania temu.