Promieniujące bóle barku za szyją

witam panie doktorze .od około 3 tygodni boli mnie od barku za szyją i promieniuje po calej lewej ręce w dół .byłem u lekarza rodzinnego i skierował mnie do przęświetlenia okolic szyji.zdjęcie coś wykazało i skierował mnie na rehabilitację gdzie aktualnie na nią oczekuję .ból w dzięń jest do wytrzymania ale w nocy jest ogromny i dlatego przepisał mi tylko leki przeciwbólowe.nadmieniam że jeszcze mam drętwienie na końcach palców .proszę o radę a jeśli można proszę o umowienie mnie do pana .pozdra

Rozumiem, że Lekarz już dał zalecenia: "przęświetlenie okolic szyji.zdjęcie coś wykazało i skierował mnie na rehabilitację" , leki przeciwbólowe typu paracetamol, ibuprofen, dostępne nawet bez recepty
Pewnie zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie szyjnym i lędźwiowo-krzyżowym?
Wskazane delikatne codzienne ćwiczenia ; dalsza rehabilitacja.
Wskazana pełna konsultacja z wynikami badań
Pozdrawiam