Przeciążenie kręgosłupa oraz nudności i osłabienie

Witam. Dwa dni temu przy gwałtownym ruchu (ciągniecie ciężkiego przedmiotu) poczułam silny ból w odc. krzyżowym. Mroczki, dziwne dzwonienie w uszach, nudności utrzymywały się ok 30 min. po położeniu się ustąpiły. Obecnie nadal mam z tym problem, nudności, silne osłabienie po wstaniu. Pytanie czy takie objawy są normalne przy przeciążeniu kręgosłupa?

Lek. Tomasz Budlewski

a czy stosuje Pani jakieś leki? prosze koniecznie zgłosić sie do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.