Przejściowa bolesność w obrębie klatki piersiowej u 36-letniej osoby

witam Krzysztof. 36 lat,pare faktow i do meritum- bar zdr tryb zycia,21 lat gralem w pilke,od 2 lat plywam co2dzien 2km/50min ,zdrowo sie odzywiam, nigdy nie palilem, hist chorob-zadna ,zycie- udane.09.02jade do szpitala z bolem w klatce.Wyrok-ZAWAL-ekg ok,testy enzymow-zle,0historii probl z sercem,w rodzinie,angiogram- LMS,LAD,LCX-NORMAL, RCA-small cal,cholesterol-OK,ECHOKARD i rtg pluc-100% ok,wiec powod-NIEZNANY 3dni i do domu.NIE PYTAM DLACZEGO ale mam przejsciowe bole w klatce czy to norma?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli w dalszym ciągu bóle w klatce piersiowej się okresowo utrzymują proszę ponownie udać się na izbę przyjęć lub wezwać pogotowie. Być może konieczne jest ponowne wykonanie badań.