Przepisanie leków przez kardiologa po EKG i USG serca

Wczoraj po ekg i usg serca kardiolog mi przepisał: areplex 75mg, sobycor 2,5 mg i acard 75mg. Mam je brać każde po 1 tabletce rano. Mam wątpliwość co do sobycoru - w ulotce jest ostrzeżenie- nie brać przy nie leczonej chorobie nadnerczy ( ? guz chromochłonny ?), a w poniedziałek mam mieć sprawdzane z krwi i moczu hormony kory nadnerczy. Łykać sobycor jutro rano, czy się wstrzymać?

Witam. W takiej sytuacji proszę powstrzymać się od przyjmowania leków do czasu wykonania badań.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ogólnie rzecz biorąc powinna Pani postępować zgodnie z ustaleniami z lekarzem. Można w tej sytuacji odczekać do uzyskania poniedziałkowego wyniku.