Przesuwalny guz w pachwinie

wyczulam u siebie mala gulke w prawej pachwinie jest ona przesuwalna i nie bolaca oraz mala mam ja juz dlugi czas w tej chwili jestem podczas leczenia interferonem z rybawiryna czy to moze byc przyczyna powstania tego czy to moze byc wezel chlonny

Lek. Magdalena Pikul

Witam.
Opis najbardziej odpowiada węzłowi chłonnemu. Węzły w pachwinie częśto są wyczuwalne i nie jest to zwykle patologia. W razie wątpliwości proszę zapytać o opisaną zmiane lekarza.