Przybieranie na wadze pomimo stosowanie diety ułożonej przez dietetyka

wszystko co zjem zamienia sie w tluszcz,czuje ze moj zoladek nie pracuje dobrze i moj mozg wysyla jakies mylne sygnaly czuje zawsze po jedzeniu ze jestem zmeczona moja dieta jest ulozona przez dietetyka mimo to tyje choc prolaktyna i inne hormony oraz tarczyca sa ok , mam problemy z pamiecia i choc mam super zycie to moje zdrowie nie pozwala mi sie cieszyc czuje jakbym nie miala nerwow , kiedys gdy mialam stres chodzilam do toalety a dzis nie mam wogole stresu nawet gdy powinnam sie denerwowac

tel. 887 433 444

Bardzo możliwe iż jadłospis od dietetyka jest nieprawidłowo ułożony - ma za dużo węglowodanów... Proponuję szczerze porozmawiać z dietetykiem, bądź zmienić specjalistę. Może Pani podesłać na mojego maila dotychczasowy jadłospis, przeanalizuję go i podpowiem co należałoby zmienić.

Pozdrawiam,
Katarzyna Wawrzyniak
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl