RTG klatki piersiowej a uczucie ciężkości
mam takie pytanie jest mi cieczko na klace piersiowej uczucie takiego ciągnięcia podam opis rtg zklatka piersiowa zrotowana .zagoszczenia smugowate w polach płucnych zmiany okołooskrzelowe po zatym płuca bez zmian patologicznych . serce i duże naczynia w normie

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
w ramach porady internetowej, bez badania pacjenta trudno okreslic co Panu dolega, prosze udac sie z wynikiem badania do lekarza (najlepiej zabrac zdjęcie a nie tylko opis)