Rumień na twarzy a terapia Retinoidami

Mężczyzna lat 20, po półrocznej terapii retinoidami Mam problem z rumieniem na twarzy, zwłaszcza gdy się zdenerwuję/jest mi gorąco wychodzą mi czerwone plamy na policzkach i skroniach. Da się z tym coś zrobić? Terapię skończyłem kilka miesięcy temu.

Witam! Przede wszystkim należy ustalić co jest przyczyną powstania rumienia i wdrożyć odpowiednie, celowane leczenie. Sugeruję wizytę u dermatologa.