Senność, zmęczenie oraz nerwowość

Witam. Od pewnego czasu jestem senna, zmęczona, ciągle nerwowa. Nie mogę się skoncentrować, mam problemy z pamięcią. Nie czuję również popędu seksualnego do partnera. Ciężko mi zrzucić dodatkowe kilogramy mimo diety i ćwiczeń. Zrobiłam badanie TSH = 2,07, glukoza 97,2, cholesterol HDL 46, trójglicerydy 94, żelazo 138 oraz pełną morfologię. Czy mogą to być problemy z tarczycą? Wynik TSH nie wskazuje na to, ale czy powinnam udać się do endokrynologa na konsultację? Pozdrawiam, Martyna

Witam
Wynik badania zawsze powinien być skonsultowany z lekarzem.
Jeżeli lekarz uzna że z Pani organizmem wszystko jest w porządku,
to może oznaczać, że ą Pani dolegliwości mają podłoże psychologiczne,
np. stres, zaburzenia nerwicowe, czy zaburzenia depresyjne.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej konsultacji.
Może Pani też skonsultować się z neurologiem który pokieruje dalszą
ścieżką diagnostyczną.
W leczeniu nerwic i stanów depresyjnych oraz ich konsekwencji,
najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny i znalezienia sposobu
rozwiązania problemu jest podjęcie psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry. Niezależnie od diagnostyki medycznej zachęcam Panią do skorzystania z konsultacji psychologicznej, Opisane objawy mogą sugerować trudności o podłożu emocjonalnym. Jednak bezpośrednia konsultacja będzie pomocna w określeniu przyczyn i ewentualnych dalszych działań terapeutycznych. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/

Witam, wyniki proszę skonsultować ze swoim lekarzem rodzinnym. Proszę się zastanowić czy nie chciałaby Pani również skorzystać z pomocy psychologicznej. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl