Serce oparte na przeponie, niepowiększone

Asymetria ustawienia. W polu dolnym płuca lewego ognisko okołoskrzelowych zagęszczeń zapalnych. Poza tym płuca powietrzne o zaznaczonym zrębie. Serce oparte na przeponie, niepowiększone. Wnęki naczyniowe. Mam 40 lat to są moje wyniki badania rtg klatki piersiowej PA

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, ze zdjęciem należy zgłosić się do lekarza zlecającego badanie / internisty - zmiany zapalne stwierdzone na zdjęciu wymagają weryfikacji klinicznej i ew. rozpoczęcia leczenia.