Silna bolesność nogi u 33-letniej osoby

Witam, od pewnego czasu odczuwam silne bóle w prawej nodze są one na tyle silne ze potrafią wybudzić mnie ze snu jak może być przyczyna? dziękuję

Wszystko zależy jak wyglądają dokładniej Pani objawy ...gdzie dokładniej Panią boli?, czy tylko w nocy?, czy ma to związek z aktywnością fizyczną w danym dniu?, czy występuje obrzęk?, czy ból promieniuje? itd. ...bez dokładnego wywiadu lekarskiego i badania fizykalnego nie można określić tej jednej przyczyny spośród wielu możliwych