Skrzywienie nosa po uderzeniu

Witam. Mój syn (lat14) niedawno został dosyć mocno uderzony w nos. Syn miał do tej chwili nos symetryczny z delikatnym wybrzuszeniem kości nosowej. Po zdarzeniu -patrząc z prawego ukosa nos jest prosty z lewego widoczne jest jest wybrzuszenie (delikatne). Czy przy naturalnym wzrastaniu syna nos może wrócić do stanu wcześniejszego? Czy są jakieś techniki zewnętrzne np. prostowanie , masowanie - które można wykonywać w domu by korygować skutki wypadku.

Nos nastawia sie bez operacyjnie w przeciągu minimum 2 tygodni. potem zrasta się trwale i wymaga operacyjnej interwencji po okresie zakończenia wzrostu ciała. Może taki już był, może dopiero teraz zaczęliście mu się przyglądać?