Słabo odgraniczone ognisko hypodensji na pograniczu płatów wątroby

Bardzo proszę o interpretację wyników - na pograniczu płatów wątroby w prawym płacie słabo odgraniczone ognisko hypodensji 12/9 mm - ogniskowe stłuszczenie. Pęcherzyk żółciowy prawidłowej wielkości, wypełniony hypodensyjną żółcią. Drogi żółciowe prawidłowe. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry,

Wygląda na to, że zmiana ma charakter łagodny. Celem kontroli proszę wykonać kontrolne usg za ok. 6 miesięcy.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz