Stabilizator Coflex a wyniki rezonansu magnetycznego

witam,jestem po operacji kręgosłupa lędzwiowego odcinka L5-S1,mam wstawiony stabilizator coflex.od operacji mam bardzo sine bóle pleców,kości ogonowej i drętwienie oraz puchnięcie lewej nogi.odebrałam własnie rezonans w którym jest napisane że krążki wychylają się w przwą stronę uciskając na worek oponowy,czy to oznacza że będzie potrzebna kolejna operacja,pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Istnieje takie prawdopodobieństwo, proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym.