Stosowanie leków i uczucie lęków o zdrowie psychiczne

Biorę depakine chrono 1000 mg dzienne, kwetiapinę 100mg, sertalinę 100mg. Mam cały czas lęk że zaraz oszaleję. O jaki lek mogę prosić mojego psychiatry, aby to uczucie trochę odeszło ode mnie. Czy rzeczywiście mogę oszaleć, czy to tylko lęk? Bardzo się boję.

Jest to lęk. Zamiast prosić o kolejne lekarstwa lekarza psychiatrę bardziej doradzam podjąć psychoterapię. Pozwoli to Pani przepracować problemy u ich źródeł, a nie tylko będzie oddziaływać na objawy. Pozdrawiam.