Z czego mogą wynikać takie mrowienia i drętwienia kończyn?

Witam, od kilku dni pojawia się u mnie mrowienie kończyn, w nocy nie tego odczuwam. Zrobiłam badania krwi z których tylko jest na granicy dolnej normy (wit.b12) 200 przy normie 220-770, czy to może być powód uczucia mrowienia? Dodam, że jestem zestresowaną, przewrażliwioną osobą, która co rusz biega do innego specjalisty. Zaczęło się ok.2lata temu, neurolog w badaniu niczego złego nie widział (doskwierały mi ciągle bóle głowy) a ja i tak zrobiłam prywatnie TK głowy, które na szczęście niczego nie wykazało, byłam też u okulisty, wykonałam USG brzucha, byłam u kardiologa, ginekologa. Ok.3m-ce temu znów byłam u neurologa, ale w badaniu niczego nie pokojącego nie zobaczył. Od kilku dni pojawiły się te mrowienia i zastanawiam się czy nie powinnam znów zrobić jakiegoś badania obrazowego głowy? Wchodzę też w okres menopauzy (od kilku pokoleń w rodzinie przed 40tym rokiem życia). Nie wiem już gdzie powinnam pójść i jakie badania wykonać. Czuję ciągły lęk o swoje zdrowie, a gdy wystąpią jakieś objawy, np. tak jak teraz to mrowienie to wyczytuje z internetu najgorsze diagnozy i nakręcam się. Od jednego lekarza usłyszałam, że powinnam zająć się kręgosłupem ze względu na bóle głowy i drętwienie kończyn. Od innego, że powinnam raczej porozmawiać z psychologiem ponieważ może to być nerwica. Proszę o pomoc co powinnam zrobić? Rodzina ma mnie już za panikarę i hipochondryczkę a ja się po prostu boję zachorować na coś poważnego

Dzień dobry,

wykonała Pani sporo badań diagnostycznych oraz konsultacje związane opisanymi dolegliwościami jakie Panią meczą.

Proszę jeszcze udać się do lekarza psychiatry na rozmowę i przedstawić problem jaki ma Pani i przedstawić wszystkie badania diagnostyczne , konsultacje jakie wcześniej były odbyte.

Lekarz po rozmowie i zapoznaniu się z całą dokumentacją jaką Pani posiada potwierdzi lub wykluczy zaburzenia lękowe, depresję.

Pozdrawiam i życzę zdrowia