Stymulator serca a badanie Holterem

Witam. Jestem pacjentką kardiologiczną. Mam stymulator serca dwujamowy z powodu SSS oraz bloku A-V. Ostatnio źle się czułam miałam często arytmię więc zrobiłam pryw.EKG Holter. Zdziwiło mnie że lekarz odczytujący nawet nie spytał jaki mam stymulator z jakiego powodu oraz jakie są ustawienia parametrów. Nie interesowało go nawet jakie zażywam leki. Czy lekarz postąpił słusznie ? Czytałam że Holter u pacjenta ze stymulatorem powinien być poprzedzony dokładnym wywiadem. Czy wynik jest wiarygodny?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza kardiologa po zapoznaniu się z wynikiem będzie można coś więcej powiedzieć