Utrzymywanie się siniaków, osłabienia i infekcji w przebiegu białaczki

Witam. Czy w przypadku białaczki jej objawy (np siniaki, osłabienie, infekcje) utrzymują się przewlekle czy występują tylko przez kilka tygodni a potem ustępują/przechodzą w inne? Czy mam się martwić jeżeli takie obajwy występowały u mnie przez około 2 tygodnie a potem ustapiły zupełnie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rozumiem, że ma Pan/Pani zdiagnozowaną białaczkę. Takie objawy moga pojawiać się w przebiegu tej choroby. Nie jest jednak określone w jakim czasie i z jaką częstotliwością mogą się pojawiać.