Utrzymywanie wzwodu przy problemach z kręgosłupem

Witam prosze o informacje jak mozna utrzymac wzwod penisa majac problemy z kregoslupem wada postawy lordoza i kifoza oraz miesnie miednicy sa napiete wzwod poranny normalnie wystepuje ale nie trwa on dlugo gdyz miesnie w posladkach sa ponapinane czy np preparaty na utrzymanie wzwodu moga byc pomocne przy tym schorzeniu prosze o informacje i jakie preparaty moga byc w tym przypadku pomocne dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest konsultacja lekarza neurologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Warto także udać się do lekarza ortopedy celem określenia odpowiedniego postępowania.