Uzależnienie od drugiej osoby i szukanie pomocy

Jestem uzależniona od drugiej osoby, w związku z rozłąką popadam w coraz większą apatię , nie mogę jeść. Gdzie szukać pomocy? Mieszkam w warszawie.

Witam serdecznie,

Opisane przez Panią zachowania i emocje mogą świadczyć o schemacie Porzucenia i Niestabilności więzi. Osoby z tym schematem nie mają w związku poczucia bezpieczeństwa i spokoju. Obawiają się że ukochana osoba ich opuści, porzuci dla kogoś innego, umrze albo zrobi coś, czego nie można przewidzieć. Z tego powodu żyją w ciągłym niepokoju i są niezwykle wyczulone na wszelkie przejawy ochłodzenia w relacji, na które reagują smutkiem, depresją ale także silną złością.

Dlaczego tak się dzieje i jak sobie z tym radzić, może się Pani dowiedzieć podczas psychoterapii. Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.

Wiele odpowiedzi znajdzie Pani również na moim blogu, np w tekście o
Schematach:
https://martadziekanowska.wordpress.com/2014/09/09/84/

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego,
Marta Dziekanowska
Centrum Psychologii Integralnej InTeGral
ul Balonowa 15 lok 4
Warszawa
tel. 607 970 523