Widoczne pojedyncze ogniska o wysokim sygnale w obrazach T2-zal i FLAIR najpewniej odpowiadające zmianom naczyniopochodnym
Robiłem badanie (REZONANS MAGNETYCZNY)głowy . Skierowanie miałem ponieważ piszczy mi od 2 lat w głowie bez przerwy non stop jest to uciążliwe w badaniu napisane jest tak; Wistocie białej obu półkul mózgu głównie podkorowo w płatach czołowych widoczne pojedyncze ogniska o wysokim sygnale w obrazach T2-zal i FLAIR najpewniej odpowiadające zmianom naczyniopochodnym.Bez cech ognisk w ciele modzelowatym i podnamiotowo.Czy może to być przyczyną mojego pisku w głowie? Gdzie najlepiej byłoby to leczyć

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmiany o podłożu naczyniowym. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.