Wskazówki dietetyczne dla 20-latka, który ma grube łydki i uda

Mam 20 lat i bud. ciala typu gruszka. Mam strasznie grube lydki(ok37cm) i uda(52). Od pasa w górę rzekłbym ektomorfik. Dodam że troszke biegam, z racji zimy mniej.Proszę o jakieś wskazówki dietetyczne lub jakąś diete która pomogła by mi pozbyć się stamtąd tłuszczu.Nie proszę o porady typu rób ćwiczenia żeby wysmuklić mięśnie bo mięśnie mam porządne ale obrośnięte tłuszczem. Dzieje się tak że czasami widzę postęp że zrzuciłem np 0,5cm z łydki a za chwile patrze że już mi przybyło 1. Wzr.183,wg 72

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie istnieje specyficzna metoda, która pozwala na pozbycie się tłuszczu z konkretnego miejsca. Proszę stosować zasady zdrowego żywienia i ograniczyć ilość kalorii. W razie problemów proszę skonsultować się z dietetykiem.

Pozdrawiam.