Wyciek krwi z rany po zabiegu korekty uszu

Witam ,czy po tygodniu od zabiegu korekty uszu,moze wyciek krwi z rany pomiedzy szwami za uszami? zrobila sie mala dziura znaczy dosc gleboka rana ,czy to jest normalne i ile czasu zajmnie zagojenie sie jej zagojenie ?

Szanowny Panie, tak takie krwawienie jest możliwe. Nie należy się martwić jeśli rana jest czysta a szwy na swoim miejscu. Pozdrawiam