Wykrycie nekrobiozy

Witam. Wykryto u mnie nekrobioze - powolne obumieraknia komórek, plamkę posiada na nodze. Moje pytanie brzmi jak można leczyc nekrobioze? Słyszałam o jakis naświetlaniach, jednakże jak to jest jak nekrobioze ma osoba z cukrzyca? czy mozna to jakos leczyc?

Witam,

W przypadku cukrzyków nekrobioza goi się znacznie trudniej. Z dietetycznego punktu widzenia mogę zaproponować wyeliminowanie produktów, które Panią alergizują oraz starać się mieć wyrównaną cukrzycę.