Wynik badania EKG u 8-letniego syna

Witam robiłam synowi badanie ekg niezbędne do zdolności sportowej gdyż gra w piłkę wyniki rytm serca 83/min RR 716 ms, RRp 36%, P 98 ms, QRS88ms , PQ118ms, QT 302ms, QTc 356 ms, oś P 44 , oś T 27, oś QRS 80, syn gra w piłkę nozna nie ma żadnych niepokojących objawów , moje pytanie czy wyniki sa prawidłowe bo opisu od lekarza nie mogę sie doprosić muszę iść prywatnie niestety długie terminy a chciałabym wiedzieć czy jest ok z góry serdecznie dziękuje

Piotr Pilarski

Pomiary są prawidłowe jednak należy interpretować cały obraz ekg a nie tylko długości odcinków.

Pozdrawiam.