Wynik badania MR u 31-letniej osoby
Mam 31 lat. Po przeprowadzonym rezonansie otrzymałem wyniki: - wieloogniskowe zmiany o charakterze niedokrwiennym w zakresie CUN; - nieznacznie poszerzony pień płucny; Ponadto męczą mnie zawroty głowy. Chciałbym zapytać jaka może być przyczyna i jak powinno wyglądać leczenie tych zmian. Czy są to groźne zmiany.

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Poszerzony pień płucny nie powinien być powodem do zmartwienia. Zmiany o charakterze niedokrwiennym to takie które już powstały jakiś czas temu- potrzeba dalszej diagnostyki aby określić ich przyczynę.