Wynik badania USG jamy brzusznej 36-letniej osoby do analizy

WITAM mam 36 lat dzisiaj byłam przypadkowo na usg i wykryto u mnie : wątroba : w brzegu wątroby ,bez[pośrednio przy krzywiźnie mniejszej żołądka widoczna jest izoechogenna, słabo zróżnicowana zmiana 26x20mm.Pozostały miąższ prawidłowy ? bardzo proszę o pomoc lekarz który robił mi usg poinformował mnie że to jest guz proszę o pomoc Polanowska tel 509 720 440

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do chirurga w celu poszerzenia diagnostyki.
Pozdrawiam