Wynik EEG 5-miesięcznego dziecka do analizy

Moja 5 miesięczna córeczka podczas leżenia na brzuchu momentami opierała czoło o podłoże na ok.3-4 sek.To wyglądało tak jakby nie miała siły jej trzymać.Nigdy wcześniej się to nie zdarzało.Taki objaw ma od ok.1,5 tyg.Bylismy u neurologa i badanie ogólne nic nie wykazało, lekarz skierował nas na eeg.Wynik eeg pod linkiem: https://portal.abczdrowie.pl/pytania/wynik-badania-eeg-5-miesiecznego-dziecka Proszę o opinię.Mała nie była ostatnio przez to szczepiona.Wizytę u neuro mamy dopiero za tydzień.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest bezpośrednie badanie oraz łączna analiza wykonanych badań. Proponuję udać się do neurologa.