Wynik Holtera po 3 miesiącach od ablacji

Witam, mam prośbę o interpretację wyników hpltera po 3 miesiącach od ablacji z powodu WPW-Arytmie NADKOMOROWE : łącznei SVE 298sve LICZBA PAR 38SV-Tachy 17Najdłuższa SV-Tachy 4 beats Najszybsza SV Tachy 175 bpm SVE na 1000/ na godz 4/13MIg/trzep. przedsionków 11,4%HR:minimu HR-4 R-R 43 BMPMaksimum HR-4 R-R 138 bmpśrednie HR 24 h 74 bmpminimum HR-godz 56 bmpMaksimum HR godz 97 bmp

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik ten powinien być interpretowany przez lekarza zlecajacego badanie. Niemniej jednak warto podkreślić, że nie jest on bardzo zły.