Wynik rezonansu magnetycznego stawu kolanowego i ból nogi
Witam,odebrałam wynik rezonansu magnetycznego stawu kolanowego lewego , w którym jest napisane: miernie podwyższona intensywność sygnału z więzadła krzyżowego przedniego w części przypiszczelowej, więzadło zachowane. Do lekarza zgłosiłam się, ponieważ mam ciągły ból od kolana po palce stopy,trudno mi się chodzi a nawet boli gdy siedzę i leżę. Z góry dziękuje za odpowiedż.

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Powyższy opis może dotyczyć zapalenia więzadła. Koniecznie proszę udać się z powyższym wynikiem do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie możliwość ustalenia odpowiedniego postępowania.