Wypadanie włosów a stosowanie wcierki

Witam, dermatolog przepisał mi wcierkę na wypadanie włosów, niestety zgubiłam karteczkę z zaleceniami co do stosowania. Oto skład tej wcierki: prednisoloni 0,2; pilocarpini0,3; mentholi; thymoli 0,4; T-rae Chinee; Trae Capsici 5,0; Spir Vinco 70 ad 100. Bardzo proszę o poradę jak stosować tę wcierkę.

Piotr Pilarski

Wcierkę wciera się we włosy i utrzymuje przynajmniej przez godzinę. Następnie należy umyć włosy. Powinna być stosowana codziennie.

Pozdrawiam.