Wypadnięcie niemowlaka z łóżeczka
Niemowlę 10m.wypadło z łóżeczka,po kilku wizytach w poradni i drugiej w szpitalu zostało przyjęte na około 10 godz.obserwacji.Wnusio miał widoczny siniak na buzi,wymiotował często,był apatyczny nic go nie interesowało,osłabione odruchy mięśniowe.Odwodniony na zlecenie lek.dopajany ustnie,kontrola żrenic. kolejne wizyty w poradni,dziecko nadal w takim stanie,w8dniu trudności z oddychaniem,dziecko wyprężone ,karetka szpital na 2d.tomograf,krwawienie w mózgu.Czy lek ang nie pokpili sprawy.

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Przede wszystkim sprawę pokpiła osoba zajmująca się dzieckiem, która dopuściła do wypadnięcia dziecka z łóżeczka. Aby móc ocenić postępowanie innych lekarzy potrzebne są szczegółowe opisy postępowania medycznego, zastosowanych działań terapeutycznych i odpisy badań wykonywanych.