Wypicie lampki wina przy stosowaniu Velaxim

Czy zażywając Velaxin 75 mg 1 raz dziennie mogę raz na jakis czas (raz na 2,3 tyg) pozwolic sobie na 1 lampkę wina ? Czy wpłynie to toksycznie na wątrobę ?

Donoszono również o przypadkach zgonów wśród pacjentów, którzy przedawkowali
wenlafaksynę, zwykle w połączeniu z alkoholem i (lub) innymi lekami działającymi na
ośrodkowy układ nerwowy.
Czyli od czasu do czasu mała lampka może być.
pozdr