Zabieg zmniejszenia żołądka przy nadwadze i zaburzeniach hormonalnych

dzedobry zastanawiam sie nad operacja zmniejszenia zolandka wiem ze sa dwie metody rekawkowe i jeszcze jedno nie pamietam waze 100 kg i mam 165 cm wzrostu wiele prob za soba 2006 utrata wagi ze 109 na 62 no i znowu przytylam zaburzenia hormonalne zespul policystycznych jajnikow endometrioza insulinoopornosc stwierdzona 2006 roku bralam metaformax 850 teraz podniesli do 1000 niewiem co robic pragne zmienic moje zycie lecz boje sie powiklan prosze o rade dziekuje uprzejmie

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do chirurga, który oceni wskazania i przeciwskazania do takiej operacji.
Pozdrawiam