Zaburzenia równowagi, zawroty głowy, bóle i nudności

Witam. Od 1,5 miesiaca lecze sie neurologicznie. 2 razy zabierala mnie karetka do szpitala. Trace przytomnosc, mam zawroty glowy, bol glowy, zachwiania rownowagi, nudnosci, wystepuja zaslabniecia i to dosc czesto, bole w kl piersiowej, czuje nierownomierne bicie serca. Mialam badania EEG, HOLTER, RTG kl p, TOMOGRAF KOMP, badania krwi roznego rodzaju, nawet na TSH, na HIV itp. Wszystkie wyniki w normie, a objawy nie ustepuja. Prosze o jakas rade, co dalej robic? Pozdrawiam
Aleksander Ropielewski

Jeżeli badania wykluczyły przyczyny neurologiczne, kardiologiczne oraz laryngologiczne Pani dolegliwości to niestety przezninternet nie jestem w stanie zasugerowaç możliwej przyczyny.