Zaburzenia widzenia, ból kręgosłupa i brak chęci do życia

Mroczki, otumanienie, ból kręgosłupa, brak chęci do życia, czasem trzęsie mi się obraz. Tomograf głowy - wszystko w porządku tylko z zatokami problem. Okulista stwierdził mętki, czy tam mroczki. Ale skąd dziwne samopoczucie ? chce wrócić do 'żywych'.. Jak patrze za okno, czy na jasne punkty - masakra. Co robic ? Chce czuć się jak rok temu, jak normalny młody chłopak :( ! Pomóżcie, bo lekarze rozkładają rece..

Niestety sprawa nie jest typowa. Nie widzę możliwości pomocy przez Internet. Wymaga dokładnego przyjrzenia się wynikom badań i oczywiście pełnego badania lekarskiego.