Zapalenie nosogardzieli a brzydki zapach

Witam.Moj 2 letniSyn od roku leczy się u homeopaty wyszło ,że ma zapalenie nosogardzieli .Brał leki wszystko bylo wporzadku dopoki nie dostał zapalenia oskrzeli.Brał antybiotyk. Potem homeopata stwierdził ,że to zapalenie nosogardzili jest a do tego powiększony migdal.Teraz dostał zapalenia migdałkow.Ręce opadają:( Ciąglejakaś infekcja i to wszystko dzieje się w gardle .Cięzko ma przełykać sline ,brzydki jest zapach ropy .Nie wiem gdzie dalej się kierować do jakiego specjalisty .Proszę o pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, warto udać się z takim problemem do laryngologa dziecięcego. Pozdrawiam