Zawroty głowy i ból ramienia a wynik RTG kręgosłupa

Witam. Od pół roku mam lekkie zawroty głowy gdy siedzę, stoję, oraz ból prawego ramienia w momencie max. wygięcia, promieniuje nad łokciem, w rtg opis: Szerokołukowe-lewostronne skrzywienie kr. piersiowego.Zaznaczone zmiany spondylotyczne w postaci zaostrzeń przednich krawędzi trzonów-zwłaszcza na szczycie kyfozy.Dyskretne zmiany przeciążeniowe w Th9- Th 10.Poza tym trzony i przestrzenie m-k bez uchwytnych zmian radiologicznych.Ciś. 129/85, w czasie zdener./nagłego wysiłku 160/95.Proszę o poradę
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na efekt choroby zwyrodnieniowej. Proponuje konsultację z rehabilitantem.