Złamanie mostka z przesunięciem odłamów

witam tydzien temu miałam wypadek zobili mi zdiecie w opisie mam napisane;w górnej czesci mostka jest złamanie z przesuneciem odłamów,jestem na tabletkach przeciwbólowych ,czy mam szanse do normalnego fukcjonowania i jak długo trwa leczenie ?

Tak, ma Pani szansę na normalne funkcjonowanie. Długość leczenia zależy od rozległości urazu. W tego typu sytuacjach postępowanie jest zazwyczaj zachowawcze. Bez dodatkowych informacji mogę podejrzewać, że leczenie potrwa około 4- 6 tygodni .