Zmęczenie, osłabienie, huśtawki nastrojów i chęć na kwaśne przy anoreksji

Witam piszę z takim zapytaniem ciągle jestem zmęczona osłabiona mam huśtawki nastroju ciągłą ochotę na kwaśne np wode z ogórków i co dziwne ciągłą ochotę na adwokata żaden inny alkohol nie wchodzi w grę bardzo mnie to niepokoi dodam że choruję na anoreksje do tego wypadają mi włosy całymi pasmami i robią się ogromne bolące krosty w okolicy żuchwy i szyi

Dzień dobry,

Podstawową metodą leczenia zab.odżywiania jest psychoterapia, do podjęcia której namawiam. Pomoc może Pani uzyskać w formie ambulatoryjnej (np.: PZP, prywatnie) lub na oddziale szpitalnym specjalizującym się w leczeniu zab.odżywiania (np.: Szp.Uniwersytecki w Krakowie).

Witam Panią,

Pojawiły sie u Pani bardzo niepokojące i już poważne skutki anoreksji. Najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do psychoterapeuty, który zajmie sie sprawą profesjonalnie a potem wizyta u dietetyka który pomoże zbilansować dietę. Radzę Pani nie czekać ani chwili dłużej i udać się o pomoc. Proszę poszukać w okolicy poradni zajmującej się zaburzeniami odżywiania. Anoreksja pociąga za sobą wiele chorób i wyniszcza organizm!
W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk