Czy anoreksja może jeszcze powrócić?

Od 2 lat choruje na anoreksję. Po zmianie leków nastąpił u mnie nagły i calkowity zanik myśli natrętnych i objawów anoreksji. Wystąpiło tez u mnie pogorszenie samopoczucia i wiele rzeczy stało się dla mnie obojętnych? O czym może świadczyć taki nagły zanik anoreksji i czy może ona powrócić?
KOBIETA, 18 LAT 11 miesięcy temu

Najpewniej świadczy o skuteczności nowo włączonych leków, podobnie jak obojętność (jeden z objawów niepożądanych). Ryzyko nawrotu istnieje zawsze, dlatego powinna być Pani objęta stałą opieką psychiatry i psychologa/terapeuty.