Zmiana na nerce w wyniku USG

Witam miałam na nerce guzek angiolipoma naczyniowotluszczowy który ukazał się w usg urolog zlecił mi tomografie komputerowa i wyszło wszystko w porządku natomiast powtórzył mi usg i dalej widać to zmiane dlaczego tak jest

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest to określić. Być może konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proponuję udać się do urologa.