Zmiany w obrębie języka a Nystatyna

Witam, 2 msce temu zauwazylam zmiany na jezyku. Lekarz rodzinny przepisal nystatyne do plukania jednak nic to nie dalo. Zrobilam prwatnie wymaz z jezyka bakt. i mykol. Oba nie wykazaly zadnych zmian. Prywatnie laryngolog stwierdzil(podobno niezawsze grzyby sie ujawnia w wymazie) grzybice i przepisal fluconazol na miesiac. Mija drugi tydzien-zadnych zmian.Dbam o diete,bez cukru i maki przennej. wit.gr.b oraz probiotyki a zmiany nie zanikajaJestem zalamana.Co to moze byc?Prosze o pomoc i dziekuje

zapewne nie jest to nic groźnego jeśli laryngolog nie stwierdził guza zmiany grzybicze mogą pozostawić taką bliznę która czasami niepokoi proszę o kontrolę laryngologiczną