Żółte grudki w obrębie migdałów u 48-letniej osoby

Dzien dobry.Od 3 lat mam problem z migdałami tzn cały czas jest w nich ropa i wylatujace biało żółte grudki o nieprzyjemnym zapachu .Byłam u różnych specjalistow i zaden mi nie pomógł .Kazdy stawia inną diagnoze.Nie mam przy tym gorączki czasem boli mnie prawe ucho.nie miałam zadnych badan laboratoryjnych wykonywanych tylko diagnoza antybiotyk i na tym koniec.Tydzien spokoju iwszystko wraca z powrotem.Prosze o pomoc niewiem juz co robić.Bardzo mi to przeszkadza.

prawdopodobnie są to złogi migdałkowe( kamienie migdałkowe) w powiększonych kryptach migdałków. nie wymaga to antybiotyku.
Najlepszym rozwiązaniem jest ich zamkniecie po oczyszczeniu za pomocą penesty przez którą przepływa specjalny prąd. Ostatecznym usunięcie migdałków podniebiennych