196 okresów bradykardii w nocy

Witam serdecznie, wykonałem badanie EKG Holtera i stwierdzono u mnie 196 okresów bradykardii w nocy . Mam 28 lat i ważę 75 kg przy wzroście 176 cm,prowadzę aktywny tryb życia bez nałogów . Często miewam zawroty głowy w kościele gdzie jest duszno , zdarzyło mi się kilka razy stracić przytomność. Czy powinienem się tym martwić??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie kompleksowego leczenia. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty kardiologa.