20 tabletek Anafranilu sr 75 mg w 7. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 7 tygodniu ciąży. Niestety przez moją głupotę (jestem strasznie impulsywną osobą) i kłótnię stwierdziłam że się zabije. Wzięłam 20 tabletek anafranilu sr 75 mg o przedłużonym działaniu. Wzięłam je 2 dni temu strasznie się źle czułam.. Czy zażycie takiej ilości tabletek ma duży w pływ na prawidłowy rozwój płodu ? Niestety czasu juz nie cofnę. Proszę bardzo o odpowieź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa,. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Witam,

w sprawie wpływu leków na pani i pani dziecka zdrowie proszę skonsultować się ze swoim ginekologiem. Jeśli zauważa pani, że ma problemy ze swoją impulsywnością, które prowadzą nawet do prób samobójczych to może warto spotkać się ze specjalistą? Polecam podjęcie psychoterapii, która pomoże pani bardziej stabilnie radzić sobie z emocjami i impulsami.

Pozdrawiam
- Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl