Zachowanie nieodpowiednie do sytuacji

Witam.Od dłuższego czasu zachowuje się nie odpowiednio do sytuacji i nad tym nie panuje jakbym nie miała nad sobą władzy.Ide w miejsce pełne ludzi jest cisza a ja zaczynam strasznie się śmiać i wygłupiać.Albo idę ulicą i zachowuje się jakbym była pijana bełkocze przewracam się i się śmieje.Potem nagle takie bum i wszystko się zmienia.Zaczynam ryczeć i JESTEM jak Zahipnotyzowana.Nogi Same niosą Mnie Wstronę Jezdni Nie CZUJE strachu.Chce Zostać Ale Ciało NIEchce MNIE słuchać. gdy UDA mi SIE powstrzymac ZASTYGAM

Opisywane przez Panią sytuacje są bardzo niepokojące, jednakże określenie źródła i rodzaju pomocy wykracza poza poradę online. Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry w Pani okolicy i podjąć z nim współpracę w celu eliminowania opisywanych przez Panią zachowań. Ponieważ sytuacje i zachowania są - jak Pani pisze - niejednokrotnie niebezpieczne dla Pani zdrowia, a nawet życia - proszę nie zaniedbywać tej sprawy i jak najszybciej zgłosić się do lekarza (np. w Centrum Zdrowia Psychicznego). Pozdrawiam.