3 rozlane siniaki na nodze przy stosowaniu antykoncepcji

Witam. od wczoraj auważyłam na nodze jakby to były 3siniaki ale nigdzie się nie uderzyłam wygląda tojakby żyłka pękła i rozlana. miałam robiona morfologie wyniki w normie a dziś zauważyłam na drugiej nodze następne. dodam że miesiąc temu brałam tabletki antykoncepcyjne wzielam tylko 6 i je odstawiłam bo żle się czułam czy te niby siniaki moą być od tych 6tabletek które brałam miesiąc temu. proszę o porade.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje znikome prawdopodobieństwo, iż opisane zmiany wystąpiły na skutek stosowania antykoncepcji. W celu ustalenia przyczyny występowania krwiaków wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.